Heřman

Existuje nějaký program na aktualizace PC a kde se dá stáhnout.

Stahování aktualizací do PC jako (Windows Update)
Technické parametry PC: OS > Windows XP; Systém > 32bit; … .
Doplňuji:
Počítač nemá Windows Update dá se stáhnout nějaký jiný program na aktualizace.

Odpovědi
arygnoc

PC sa neaktualizuje.
Aktualizujú sa programy.
Áno, dá sa to nastaviť v ovládacích paneloch, aktualizácie.

Michal Kole

Windows Update je v každém Windows od Windows98

Možná chybí jen ikonka

Ve Windows 7 se dá spustit z Ovládacích panelu z kategorie systém a zabezpečení

ve Windows Xp stačilo zadat do windows exploreru web www.windowsup­date.com

pokud bude problém napiš mi klidně na mail michal.kolesa@seznam.cz

mosoj

Pokud máš legální OS aktualizuje se sám. Seznam aktualizací najdeš v počítači !

kazisvět

Můžete zkusit aktualizaci driveru hardware na stránkach jednotlivých výrobců nebo program tipu Slimdrivers, který dohledá potřebné aktualizace sám.

Heřman

Heřman: Když zapnu Windows Update ve Windows XP tak se mě ukáže že spojení (vyhledání) aktualizací neproběhlo dobře (nepovedlo vyhledat) jak to udělat aby mě to šlo dobře.