Heřman

Proč mě nejdou stahovat aktualizace a programy na PC.

Už od 25.10.2012 kdy se mě povedlo spustit stolní pc (kvůli chybě v systému) asi na 3–4 pokus mě nejde nic stahovat stáhne se to asi do 20% a to je konec a pak se stahovaní sekne stahování nejde zrušit jde to jen přes správce souborů a počítač když chci restartovat nebo vypnout tak to jde docela blbě.

Nejlepší odpověď
Bedy

Málo informací – proč se počítač nenastartoval na první pokus? Vyjela nějaká hláška nebo sám restartovával nebo co se s tím dělo?
Je možné, že zdroj blbne nebo že nějaký ovladač je špatný a dělá problémy, cokoliv. Asi bych to řešil čistou instalací systému někým, kdo tomu rozumí.

Další odpovědi
ven.cik

Když ti to takhle blbne, zkus přeinstalovat operační systém…Mohlo dojít k nějaký chybě při instalaci…