carlosbomber

Neznáte nekdo takový program, ktery sám vyhledá a nainstaluje ovladače grafické karty, zvukové atd.?

Neznáte nekdo takový program ktery sám vyhledá a nainstaluje ovladače grafické karty, zvukové atd.nejlépe neplacený

Původní neotázka
Program na vyhledaní a stahnutí driveru. pc

Odpovědi
dr.luha

Slim Drivers nebo IObit Driver Booster.

Tw!st

Já používám IObit Driver booster, sice nevím zda nainstaluje ovladače na zařízení na které není jakýkoliv ovladač nainstalovaný, ale pokud jse o aktualizace, tak všechny ovladače sám stáhne a aktualizuje.