majdule

Existuje nějaký časopis o zdobení, modeláži nehtů nebo něco takového? Našla jsem jen polské :/

Nejlepší odpověď
hanny 2

Existují odborné časopisy pro manikérky,pedi­kérky,nehtové designérky a kosmetičky od dodavatelů materiálu,ale volně na stáncích o žádném nevím.

Další odpovědi
Barboska

Jasne ze jsou!!!Znas casopisy Divka.Bravo a bravogirl???I cosmo tech casopisu je hodne!!!