Marsyas

Existuje nějaké knihkupectví v ČR, které prodává knihy psané anglicky?

Potřeboval bych Letopisy Narnie (The Chronicles of Narnia), ideálně všechny díly, ale ne v jednom svazku.

Odpovědi
doktorphlox

internetové třeba zde: http://www.en­glishbooks.cz/

elektrikář

V Praze v Holešovicích je kříženec knihkupectví a kavárny Má Anglického majitele.Je to kousek od kostela.Chodí tam studenti.

Salvaje

Knihy Dobrovského například mají anglicky psanou literaturu. A konktrétně v Brně je ještě jedno knihkupectví + literární kavárna na Masarykově ulici, jen teď nevím, jak se přesně jmenuje. Ja tam napsáno Literární kavárna :) Tam taky mají anglicky psanou literaturu.