Nechápavé

Existuje nějaká stránka/aplikace na mobil, kde si mohu ukládat fotky a přidávat popis?

Aby to bylo soukrome, ne verejne :)
Diky
Reapektive kde si mohu ulozit fotky

Nejlepší odpověď
Lamalam

V aplikacích se nevyznám, ale takových stránek je mnoho. Z českých je to třeba Zonerama, pokud si vhodně nastavíš práva, můžeš tam mít soukromou galerii.

Online galerií je na i nternetu spousta, stačí pohledat, ale ta Zonerama je fakt dobrá a měla by ti stačit.

Další odpovědi
BANAN93

rajce, teoreticky i na Facebooku ,ale tam jsou podmínky že vše je majetkem facebooku asi i když si nastavíš soukromí

gecco

U takových stránek si dávej pozor na to, zda neořezávají rozlišení (velmi často ano)…
Nejlepší máš vlastní cloud (a ještě lepší externí úložiště – počítač, NAS, extHD…).

Lamalam

gecco > Zonerama ani Flickr rozlišení neořezávají.

gecco

Lamalam – to je možné, ale mám dojem, že Rajče či Picasaweb ano…
😉

Lamalam

To je možný, já mám zkušenosti jenom se Z a F.

gecco

No – já právě zase jen s R a P, nepoužívám to jako úložiště – jen čistě pro prezentaci (sdílení) některých fotek.