Zlatý

Existuje na internetu nějaký katalog obrazů?

Potřebuji dohledat autory několika obrazů, jména se velmi těžce luští, obrazy jsou staré, nerestaurované.

Vše jsou krajiny na plátně.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zkus je nafotit a požádat o pomoc třeba NG (nebo i jiné galerie) - obávám se, že méně známé obrazy na netu katalogizovány nebudou.

Další odpovědi:

Pokročilý

Můžeš vyzkoušet třeba hledání pomocí obrázku (vyfotit a vyzkoušet třeba najdeš shodu) http://www.google.cz/…

Stříbrný

já znám jen tohle:
http://www.mystudios.com/…

Zlatý

Vyfoť to na mobil, a loupni to sem né? Třeba to někdo pozná .)

Diskuze k otázce

Zlatý

zzzzz

Sambo dík, ale da vinci ani van ghoga doma bohužel nemám. Ale staršně ho chci :-)))))))))))))

Zlatý

zzzzz

Melkor to je dobrý nápad, jsem to fotila mobilem a není to dobrá fotka, zavolám kámošce, ta má přímo dělo.-) ale dík za nápad.

Zlatý

zzzzz

zas po půlnoci .-)

Bronzový

Hamon

Tak to nevím, ale jestli objevíš nějaký skvost za miliony a víc, doufám, že si vzpomeneš na staré přátele z Netu... a dáš si za nás alespoň skleničku :)
Myslím, že když je nezávazně doneseš k nějakému znalci/aukční sítě, mohla by ses něco dozvědět. Hodně štěstí.
PS: pozor na případnou formulaci dotazu, aby se neměli možnost domnívat se, že hodláš využít jejich služby. Podle nového Občanského zákoníku by po tobě mohli chtít účelně vynaložené náklady, pokud bys je v tomto smyslu informovala.

Bronzový

Hamon

Má jít o aukční síň, ne síť. Dva dny beze spánku se nejspíš začínají projevovat :)

Zlatý

zzzzz

Tož co tu děláš, tak mazej spát.-)

Bronzový

Hamon

Ještě se musím najíst, nee? :) A než se masíčko upeče...

Zlatý

zzzzz

tak to jo, to je jiná, jde vidět, že si ještě mlaďoch, vydržet dva dny nespat.-) to už se mi dlouho nepovedlo.-)

Bronzový

Hamon

Abych to uvedl na pravou míru, mohl jsem si párkrát zdřímnout, za noc tak čtyřikrát na půl hodiny. Nebylo to dobrovolné a měl jsem nad sebou dozor. Dva dny mejdanovat, to bych už taky nedal :)

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.