vondrys

Existuje barevná laserová tiskárna s bezokrajovým tiskem?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli taková tiskárna existuje, popřípadně by mě zajímal její název? Žádnou jsem totiž nenašel. Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Opravdu to není o nastavení tiskárny nebo něčeho jiného. Tiskárna musí být prostě speciální a musí být vysloveně napsané že podporuje bezokrajový tisk. Co vím tak především právě laserové to neumí a proto se ptám.

Nejlepší odpověď
mosoj

Myslím si , že běžně neexistuje. Bezokrajový tisk se používá pro tisk fotografií a fotografie se na laserovce netisknou.

Co ale vím jistě, že to ta tiskárna opravdu musí umět !!!!!
Uživatelský rozměr nepomůže.

Další odpovědi
gecco

Bezokrajový tisk dělá laserovkám problém (´prášení´ tonerem, zanášení pohonů…), proto se běžné laserovky s touto volbou nedělají…
😉

arygnoc

tak sa ospravedlňujem a kopem do zadku, pretože mi unikla problematika – laserová tiskárna.

veľmi pokorne sa ospravedlňujem.

;-Q

vondrys

Vpořádku, už jsem právě chtěl reagovat. Mimochodem, i ta inkoustová tiskárna musí být stavěná pro bezokrajový tisk – a to máte pravdu, výše zmíněná jej podporuje, ale já potřebuji laserovou :)

arygnoc

nahlásil som odpoveď ako závadnú. mala by zmiznúť.

;-Q