norek

DVD rekorder nahrávácí

DVD rekorder chci si koupit dvd rekorder nahrávácíale potřebuji ,aby mohla nahrávát a při tom sledovat jiny program umějí to dvd rekordéry?

Odpovědi
fablen

Ano umějí, běžně jsme to tak prováděli (JVC rekordér) – sledovali 1 program a jiný jsme si nahrávali. Na harddisk se nám vešlo cca 20 filmů. Nastavovali jsme si i Timer a rekordér si v uvedenou dobu sám zapnul nahrávání a vypnul.

Hlada

DVD rekorder má svůj tuner, na kterém naladíte zaznamenávaný program. Živé vysílání můžete sledovat na televizi, která má také svůj tuner nebo přes tuner set top boxu. Není to tedy vlastnost rekordéru.