Kokyna

Domácí vězení.

Ahoj chci se zeptat může odsouzený, který již vykonává svůj výkon trestu požádat sám nebo přes právního zástupce o domácí vězení?

Odpovědi
cukrar

může požádat, ale to je vše

Nikuška

co to?..to nechapu jakoze jste ve vezeni? Jinak myslim ze by to bylo mozne pomoci pravnika, ale dale myslim ze je to podle toho jak dlouho trest vykonava, za co a jake ma trestany chovani.

standa

NIKOLI.

To je obdobné, jako kdybyste chtěl soud požádat, abyste místo trestu odnětí svobody, kde vám teoreticky hrozí např. 2 roky nepodmíněně, aby vám soud udělil podmíněný trest.

Teprve až po nepravomocném rozhodnutí soudu lze podávat odvolání proti udělenému trestu.