Zlatý

Dokázali by jste přeplavat kilometrový bazén a potopit se na nádech do hloubky 35 m ?

http://www.blesk.cz/…

Jaké mají rozměry bazény, kam chodíte s dětmi či partnerkami a partnery či kamarádkami a kamarády ?

Odpovědi:

Michale, mám to jednoduché - NE.
Navíc teď neplánuju dovolenou v Chile, takže se tím ani nemusím trápit.
A trápila bych se - plavu jak "sekera ke dnu". Otevřeně Ti před celým fórem odpovědí.cz kladu otázku: Kdy mne naučíš pořádně plavat???!!!

Přiznám se, že ne. 35 m bazén jsem zvládnul jako nic, ale ten kilometr jsem nedal. Chybělo 8 metrů.

Těď mi to vlastně došlo!!! Že já si to blbě přečetl.

Zlatý

hele ty jsi zvědavej , já ti asi pošlu moji fotku v plavkách a přejdou tě choutky na bazény, na vodu a vůbec na ty vodní otázky :D:D:D

Stříbrný

Chodím do normálního bazénu v Podolí,do 5,5 metrů se potopím,ale hlouběji bych to asi nedal.Ale plavat jsem se učil až asi ve 30 letech,abych mohl chodit se synem do akvaparku,před tím jsem byl naprostý neplavec.

Zlatý

Môj "bazén" má trochu viac kilometrov (cez 2000km), je aj trochu širší a takéto ´srandičky´ sa v ňom nedoporučujú robiť. Stačí plávať pri brehu proti prúdu, nepohnete sa síce z miesta, ale tých preplávaných kilometrov vody... A na potápanie sa dotakej hĺlbky mám trochu veľký výtlak.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 245
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.