Avatar uživatele
Ptáček

Dobrý den, prosím poradte s pokutou za krádež

Dobrý den, dostala jsem blokovou pokutu 500 kč za krádež drobného zboží, a zajímalo by mě zda to budu mít někde zaznamenané, když například přijdu na policii něco řešit a oni si najedou do mé složky tak to tam uvidi nebo ne? děkkuju

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3943 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pánové si zjevně pletou trestní rejstřík se záznamy policie. Tak věř tomu, že pokud jsi dostala pokutu, tak v záznamech policie to bude. A je to tak správně. Jak by mohli pomáhat a chránit, kdyby nevěděli, koho je před kým potřeba ochraňovat. Ve Tvé osobní složce bude mít policie uloženy všechny záznamy o trestných činech, přestupcích i uložených blokových pokutách.
Toto jsou ovšem informace, které by nebylo možno použít jako důkaz při soudním jednání, a pokud se tyto záznamy neberou jako zapsány v trestním rejstříku, tak soud by na tebe musel pohlížet jako na bezúhonnou osobu.

Takže asi tak – nekraď, škraloup už máš.

Zdroj: vlastní zkušenost. Právě dnes jsme se sousedem byli řešit dalšího (nepřizpůsobivého) souseda. Shodou okolností jsem měla podobný dotaz.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

přesnej nick

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?bolak Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

nee tohle je prestupek a ne trestny cin …takze se na na policii neobjevi … a nebudes to mit ani zaneseno v rejstriku …klid ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

ne cejch dostáváš pouze za trestné činy, Alkohol za volantem nebo za drogy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek