dobry den prosim poradte mi znamiho syn je ve vězeni v Plzni na borech a nevi jak dlouho ma byt ve vězeni jeho syn ukrad

auto a dostal za to veřejne prospěšny prace ale nešel na ně 1 měsic a nezaplatil soudni vylohy jak dlouho si ho nechaj ve vězeni?moc vam děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Bičiště

Rozsudek nepotřebujete, můžete si to sami spočítat.Za každou neodpracovanou hodinu trestu obecně prospěšných prací vyměří soud odsouzenému jeden den trestu odnětí svobody. Od 1.12.2011 lze nevykonaný trest obecně prospěšných prací přeměnit rovněž na trest domácího vězení tak, že za každou neodpracovanou jednu hodinu obecně prospěšných prací bude vyměřen jeden den trestu domácího vězení.Měl pracovat jeden měsíc, dejme tomu, že měl uloženo odpracovat 200 hodin, takže sedět bude 200 dnů.Počítejte přibližně s 6 měsíci.

Další odpovědi
Drap

V rámci prevence bych ho tam nechal tak pět let, aby si to pro příště pamatoval

jmhad

souhlas s drapem-jestli nějaký začínající lotřík dostane ten nejlehčí trest,tak ať jde na dlouhodobé školení na Bory,jak se má se má čestný zloděj chovat.

Fidel

Souhlasím s Bičiště, ale nevěřím tomu, že je na borech za krádež auta. Bory je věznice se zvýšenou ostrahou, jde o nejtěžší českou věznici – posílají se tam vrazi, násilníci, loupežníci (ti, co spáchali loupež)… ne zloději aut…

Michal Kole

To si musíte přečíst rozsudek, ale pochybuji, že Vám ho soud dá k přečtení s ohledem na zákon o ochraně osobních údajů.