Dobry den potreboval bych zadost o prominuti trestu,jak to podat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Chtělo by to nějaké "pikantní" podrobnosti.Takto jeden neví,"vo co go".
Ono jich je totiž víc.
------Např.

Vzor žádosti o podmíněné propuštění odsouzeného
18. 5. 2010

Žádost odsouzeného o podmíněné propuštění z výkonu trestu odnětí svobody

§ 88 tr. zák., § 331 odst. 1 tr. řádu)

Okresnímu soudu v ……………………

ke sp. zn.

Věc: Žádost odsouzeného ……………….. o podmíněné propuštění z výkonu trestu odnětí svobody

Já, níže podepsaný……………………, nar……….., povoláním……, bytem…………….., nyní ve věznici………………., jsem byl odsouzen rozsudkem……………………. ze dne……, sp. zn………….., pro trestný čin…………… podle §……………………..k nepodmíněnému trestu odnětí svobody v trvání…………………., pro jehož výkon jsem byl zařazen do věznice …..uvést typ věznice (se zvýšenou ostrahou, s ostrahou, s dozorem, s dohledem). K výkonu tohoto trestu jsem nastoupil dne……………. do věznice v………….. Polovina doby výkonu tohoto trestu mi uplynula dne……………………….

Podle § 331 odst. 1 tr. řádu tímto

žádám

o podmíněné propuštění z výkonu uvedeného trestu odnětí svobody, protože jsem přesvědčen, že jsem splnil podmínky uvedené v § tr. zák. K odůvodnění této žádosti uvádím následující skutečnosti.

Shrnutí dosavadního průběhu výkonu trestu.

Po propuštění z výkonu trestu odnětí svobody budu pracovat v …………………………… a bydlet budu u ………………………………….

Ze všech uvedených důvodů navrhuji, aby……… soud………. rozhodl o mém podmíněném propuštění z výkonu trestu odnětí svobody a stanovil mi přiměřenou zkušební dobu.

Místo a datum

Odsouzený ………………………….

Další odpovědi:

Pokročilý

Záleží na tom, jakého trestu. Zda jde o podmíněný, nepodmíněný trest, zákaz činnosti atd. U některých to není možné, u jiných ano za určitých podmínek.

preco?
asi si si ho zasluzil.

Zlatý

O prominutí celého trestu?
Nebo zbytku trestu?
Také je důležité, jakého činu se trest týká.

Diskuze k otázce

Zlatý

fcoop

krikri - nikdo se tě neptal,chytráku,na tvůj názor.
Tam se dostaneš,ani nevíš,jak.

Pokročilý

sio

Já nevím, myslíte, že jde o VTOS? To by si věděl rady, a navíc, určitě by se neptal na netu. Třeba se ještě ozve. Ale souhlasím s vámi naprosto - nechápu ta chytrolíny, co místo odpovědi, kterou evidentně neznají, píšou svoje stupidní komentáře. Proč nezůstanou na Novinkách, tam budou mezi svými :-).

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.