sarlota

zadost o prominuti casti trestu rizeni motorovych vozidel

dobry den,rada bych vas poprosila o pomoc jak takovou zadost napsat,23.unora to bude rok co jem ridila pod vlivem alkoholu.za normalnich okolnosti bych nechala trest ubehnout do konce,ale jsem v osmem mesici tehotenstvi(ri­zikovem) a řp.potrebuji,kdyz ted objizdim stale lekare.rada bych mela ridicsky prukaz pro nase miminko,partner je hone pracovne vytizeny a nemam nikoho kdo by me vozil k lekari.dekuji za vasi odpoved
Doplňuji:
dobry den trest je ve vysi dvou let zakazu rizeni k tomu rok a pul podminka. myslite,ze by pomohl pozitivni posudek,doporuceni ze ziji sporadany zivot z meho zamestnani?dekuji za vasi odpoved

Odpovědi
standa

Nevím v jaké délce jste dostala ten „zákaz řízení“, ale pokud to bylo více jak 2 roky, tak žádost o prominutí nelze podat…, musíte počkat až uplyne půlka trestu.

Do žádosti (jejíž vzor naleznete níže ve zdroji) určitě uveďte ty osobní důvody.

Zdroj: http://www.trestni-rizeni.com/do­kumenty/zadost-o-podminene-upusteni-od-zbytku-zakazu-cinnosti-vzor