Fictionka

Dobrý den! Objednala jsem si předplatné jednoho časopisu, ale už se několikrát stalo, že mi nepřišel.

Opakovaně jsem psala do redakce, ale ti prý mají v databázi, že mi časopis odeslali a musel se ztratit někde na poště nebo cestou. Vůbec nevím, jak mám tohle dál řešit a zda se vůbec dá dopátrat, kam můj časopis téměř každý měsíc mizí. Ze schrány mi ho nikdo nekrade – to vím jistě. Neřešil jste někdo podobný problém?

Nejlepší odpověď
iceT

Já loni odbírala časopis taky s předplaceným poštovným a taky se mi stalo asi 3× že nedošel,protože jsem ho dostávala dřív než došel do trafiky.Normálně jsem napsala email na kontaktní adresu a vždy mi odpověděli kladně,a časopis poslali znova.Asi to chce ale být důsledný,ale slušný.Se mnou se nikdy nikdo nedohadoval.

Další odpovědi
anonym

Jak píše iceT a přidal bych reklamovat na poště. Občas se mi to stalo. Vytiskl jsme si mejlovou komunikaci s redakcí a šel na poštu stím, že chyba je u nich. Pošta se hájí jako prostředín apod. Ne, lidi jsou v každé profesi dobří a naopak.

anonym

Někdo ti časopis krade. Během dopravy, na poště nebo ze schránky. Mám takové
(bohužel ) zkušenosti.

Kamilovo

Tak to já si tedy objednávám časopis pravidelně přes https://www.e­nioshop.cz/vy­dana-cisla/casopis-eniologie-cloveka-cislo-27 a ještě se mi nikdy nestalo, že by nepřišel. Zkusila bych se ale zeptat dodavatele, určitě ti kdyžtak pošle náhradu.