Dobrý den, nevíte někdo, zda hrozí za projetí zákazu vjezdu bodové postihy?

Nejlepší odpověď
anonym

Ještě bych k Tomově odpovědi dodala, že už samo slovo ZÁKAZ jasně hovoří, že v případě jeho porušení se dopouštíš závažného dopravního přestupku. Ten je samozřejmě podle toho také posuzován a trestán.

Další odpovědi
tom004

Samozřejmě,že se body,+ pokuta,odebírají. Jestli máš ŘP,tak nechápu jak jsi ho mohl udělat,při takovém nedostatku znalosti vyhlášky.Za vjetí nebo projetí zákazem vjezdu,bych bez milosti odebíral ŘP.

cukrar

to jsou odpovědi…
závažný přestupek?
body se přidělují na evidenci řidičů…

za tento přestupek není bodová sankce
viz: TABULKA PRESTUPKU A BODOVÉHO HODNOCENÍ

http://www.policie-cr.cz/bodove-hodnoceni.php

Zdroj: http://www.policie-cr.cz/bodove-hodnoceni.php

venkovan

Ne, pokud tě nechytí, nezaznamenají na kameru a nebo pokud to dokážeš dobře okecat.
Protože nic z toho není 100%, tak je lepší se zákazu vyhnout. O body přicházíme za pitominky, které se občas přehlédnout. klasika je přechod pro chodce. Dilema kokat na tachometr a nebo na chodce co u přechodu vyvádí je vždy dilema, kteří někteří řeší koukáním na tachometr. Ti co řeší koukání na chodce, potom platí u obecních strážníků přehoupnutí rychlosti o drobný kilometr.