Avatar uživatele
blablabla

dobrý den , nepověděl by mi někdo nějakou radu pro pro lepší usínání ? díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4264 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Zvětšit fyzickou námahu. Nebo alespoň myslet na něco příjemného, pak to jde i bez různých čajů a chemie.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

už jsme to tu psali, třeba se přidají i nový uživatelé
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/problem-se-spanim

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Žádné světlo,žádný hluk,pohodlnou polohu,zavřít oči…zbytek by mě přijít sám.
Na mě ovšem nic z toho neplatí,kromě pohodlí,oči se mi zavřou samy,jakmile ulehnu,k usínání musím mít zapnutou televizi.Pokud toto nemám,a je kolem mě ticho a tma,tak počítám ovečky,ovšem někdy jich napočítám fakt hodně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

vždy myslím na holky, do kterých jsem zamilovaný nebo se mi líbí a rád bych s nimi něco měl :) vždy před spánkem si toto splním, bohužel, strašně rychle usnu ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

2–3 piva

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Pivo a sex

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sugar

Představ si klasickou školní tabuli. Na tabuli nakresli křídou kruh tak aby byl co největší a co nejpravidelnější. Do kruhu pečlivě namaluj číslo 1 tak aby bylo co největší možné – může se zevnitř dotýkat kruhu. Vezmi houbu a číslo opatrně smaž tak aby kruh zústal naprosto neporušen. Křídou namaluj co největší dvojku, ale opatrně abys nepřetáhl. Houbou ji pečlivě a opatrně smaž tak abys neporušil kruh.....většinou se za číslo pět nedostanu.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pájo Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

Alespon 2 hodiny před spaním nejíst a necvičit a pěkně se uvolnit u knížky televize apd. V posteli nemyslet na to že neusnu, nemůžu spát ......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Napočítej do tří a usneš (no dobře, tak někdy do čtyř… nebo do půl páté…)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek