blablabla

dobrý den , nepověděl by mi někdo nějakou radu pro pro lepší usínání ? díky

Nejlepší odpověď
www

Zvětšit fyzickou námahu. Nebo alespoň myslet na něco příjemného, pak to jde i bez různých čajů a chemie.

Další odpovědi
hanulka11

už jsme to tu psali, třeba se přidají i nový uživatelé
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/problem-se-spanim

iceT

Žádné světlo,žádný hluk,pohodlnou polohu,zavřít oči…zbytek by mě přijít sám.
Na mě ovšem nic z toho neplatí,kromě pohodlí,oči se mi zavřou samy,jakmile ulehnu,k usínání musím mít zapnutou televizi.Pokud toto nemám,a je kolem mě ticho a tma,tak počítám ovečky,ovšem někdy jich napočítám fakt hodně.

huxa

vždy myslím na holky, do kterých jsem zamilovaný nebo se mi líbí a rád bych s nimi něco měl :) vždy před spánkem si toto splním, bohužel, strašně rychle usnu ;)

anonym

2–3 piva

iwetax

Pivo a sex

Sugar

Představ si klasickou školní tabuli. Na tabuli nakresli křídou kruh tak aby byl co největší a co nejpravidelnější. Do kruhu pečlivě namaluj číslo 1 tak aby bylo co největší možné – může se zevnitř dotýkat kruhu. Vezmi houbu a číslo opatrně smaž tak aby kruh zústal naprosto neporušen. Křídou namaluj co největší dvojku, ale opatrně abys nepřetáhl. Houbou ji pečlivě a opatrně smaž tak abys neporušil kruh.....většinou se za číslo pět nedostanu.

bubukaa

Alespon 2 hodiny před spaním nejíst a necvičit a pěkně se uvolnit u knížky televize apd. V posteli nemyslet na to že neusnu, nemůžu spát ......

baghira

Napočítej do tří a usneš (no dobře, tak někdy do čtyř… nebo do půl páté…)