Silvie

Dobrý den,je manželství tedy rozvedeno?Děkuji

Ze společné domácnosti se manželka odstěhovala před několika lety. S manželem nekomunikuje a fakticky se s ním nestýká. Zůstavitel mezitím podal návrh na rozvod manželství o kterém soud rozhodl, že manželství se rozvádí. Rozsudek soudu byl doručen účastníkům, ale v této době zůstavitel zemřel.

Nejlepší odpověď
anonym

A je na rozsudku uz razitko s potvrzenim nabyti pravni moci ? Na tom asi nejvic zalezi. Tam muze hrat roli i jeden jediny den. -iv-

Další odpovědi
Drap

Rozhodující je opravdu datum nabytí právní moci.

sejtanka

Pokud to nenabylo právní moci,tak by rozvedené být nemělo.