Mackeová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda můžu do úředních formulářů uvádět svůj titul, ikdyž ho nemám zaznamený v OP?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano – není povinností mít titul v OP uveden – a na vlastnictví titulu to ani nic nemění.

Další odpovědi
Lamalam

Samozřejmě můžeš. Já také titul v OP nemám zaznamenaný, ale do úředních dokumentů ho také neuvádím.

zzzzz

Já titul v OP taky nemám, ale uvést ho můžeš, pokud je klasický Bc. Mgr. atd. Problém je s titulem MBA, ten prý uvádět nesmím:-(((