Dobrý den, chtěla bych se zeptat na to, jak se říká lidem, kteří mají na starost zajištění různých společenských akcí?

Zajímalo by mě, jak se říká lidem (pokud mají nějaké označení), kteří zajišťují různé společenské akce a aktivity. Například karnevalové oslavy, narozeninové párty, plesy a bály nebo také firemní večírky.

Já osobně dostávám na starost narozeninové oslavy a nebo karnevaly v rodinném kruhu, popř. u známých.
Strašně mě tahle ''práce'' baví a chtěla bych se tím možná v budoucnu i živit nebo si přivydělávat. Nedokázal by mi někdo pomoct? Co všechno tahle práce obnáší?

Předem Vám děkuji za odpovědi.

Odpovědi:

Pokročilý

Většinou prostě jenom -organizátoři akcí, ale setkal jsem se i s pojmem - animátoři.

...´organizátoři společenských akcí´...
;-)
Manageři outsource cateringu, manageři outdoor (výjezdních) akcí (zasedání...), manageři teambuildingu, manageři incoming tourismu...
Záleží na tom, co vlastně zajišťuješ (nebo zajišťovat, organizovat, chceš) a v jakém prostředí a v jaké míře. A taky na tom, zda se ti jedná o SŠ nebo VŠ.
___
Každopádně chybu neuděláš s hotelovkou, ekonomkou, studiem jazyků...
;-)

Zlatý

Dříve to byl pořadatel, dnes zásadně manažer. Bez manažera a lobisty ani ránu.

Bronzový

Že by organizátor nebo pořadatel?!

Diskuze k otázce

JennM

Příspěvek smazán administrátorem.

• Vložena před 804 dny

anonym

"Marketingová komunikace" - to je ´ono´ - budeš umět potenciálním zákazníkům vmluvit svou nabídku...
;-D

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.