Zlatý

Dobré ráno!Neznáte nějakou netradiční zavářku do polévky?Je to vývar se zeleninou a masem.Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

a co třeba drožďové nočky, krupicové kapaní, nebo udělej celestinské nudle
Doplňuji:
hlavně máme rádi hodně petrželky

Další odpovědi:

Zlatý

Co zkusit rozškvrdlat vajíčko s moukou do ne úplně řídké konzistence,tak aby stékalo z vidličky,trošičku osolit a nakapat do rozpáleného oleje různé patvary,rychle osmažit do zlatova a na ubrousku odsát tuk.Potom jen přidat do polévky na talíři.
Zkusila jsem to tak,když jsem neměla nudle a inspirací mi byla prima vařečka.

Zlatý

Trochu mléka,vajíčko,krupici a tvrdý sýr nastrouhat ne jemno,vše smíchat v kašičku a nalít do vřícího vývaru.Množství dle potřeby.

Znám,ale dnes nebude pro tebe aktuální.Příště,až zakroutíš krkem tomu kohoutovi,tak ober maso,co půjde,kostru dej na vývar.Syrové maso namel,přidej nastrouhanou syrovou mrkev a kousek celeru,strouhni muškátový oříšek,přidej vejce, petrželku, sůl, pepř, vejce, 2 stroužky česneku,strouhanky dle potřeby,udělej malé kuličky a dej je zavařit do vývaru.

Pokročilý

Doporučuji něco z trochu zdravějších zavářek - kroupy, bulgur, ovesné ovločky.

Stříbrný

Opravdu netradiční zavářka je palmové ságo. Já dělávám kouli z nudlového těsta a nastrouhám do polévky. Těsto se může obarvit strouhanou mrkví, nebo špenátem přidat tvrdý sýr, Přidat do něj koření nebo kečup.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.