Zlatý

Do které doby byste se chtěli podívat, kdyby to šlo?

Proč? Co by vás nejvíce zajímalo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Já bych se chtěla juknout do budoucna,to by mě zajímalo.Tak o 50 let,kdybych si mohla vybrat.

Další odpovědi:

Zlatý

Do doby kamené. Fascinuje mně ta doba.

Stříbrný

Chtěla bych se podívat do doby mezi 16.-18.stoletím do Anglie. Ideálně do nějaké menší vesničky, ale třeba i do tehdejšího Londýna. Nikdy jsem nezjistila proč mě láká zrovna tato doba plná nepokojů a toto místo,.. Taková ta nepodložená touha. :-)

Zlatý

Tak pět století do budoucnosti.Zajímalo by mne,co z dnešní sci-fi,by tam už bylo už minulostí.

Bronzový

Já bych hrozně chtěla "nakouknout" do starověkého Řecka. To mě vždy nejvíc přitahovala a zajímalo. Všechny ty bohyně a bohové, stavby,...

Zlatý

mě teda historie netáhne, jsem spokojený v současnosti.

Otázka tu není poprvé, takže další oddpovědi viz zde: http://www.odpovedi.cz/…

Já by jsem se chtěl narodit do doby před rozpadem Rakouské monarchie, až po vznik Československé republiky. Samozřejmě na straně československé.

Zlatý

Do doby lovců mamutů. Mamut s koprovou omáčkou musí být špica.
A i to namlouvání děvčat nebylo od věci.Žádný dlouhý oblbování - jedna rána a byla v jeskyni.

Zlatý

Každá doba je svojim spôsobom zaujímavá. Je to ťažká voľba. Ale nerada by som sa dostala do nejakej vojnovej vravy. Ale aj budúcnosť je zaujímavá.
V dobe kamennej, no tam ženy pracujú a muži po love oddychujú a ešte stretnúť aj Venkovana. Počkám si radšej na dobu bronzovú, tam už boli aspoň aj šperky...(a matriarchát).
Ad Drap, neviete, ako je to s makeupom v dobe kamennej?
Starovek - Grécko (Sparta nie,tam sa deti vychovávali pre vojnu), stretnúť sa s dielom božskej Sapfó
Stredovek - sprevádzať Marka Póla na jeho ceste do Činy
Ad WeeBear, do obdobia veľkých spoločenských reforiem a rozpínania Anglie do sveta? Bojím sa, že asi by ma za moje názory poslali do amerických kolónii spolu s Moll Flandersovou.

Ale asi ostanem v súčasnosti.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.