Pokročilý

Kam by jste se chtěli podívat neviděni, neslyšeni ve stroji času?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Do doby, kdy žila císařovna Sisi.

Další odpovědi:

Zlatý

Do budoucna, jak se budou mít mé děti, až tu nebudu.
Možná také do Paříže ke dvoru na Ludvíka :-). Ale jen na chvíli, ono to dříve s tou hygienou nebylo moc slavné :-).

take bych se podivala do budouctnosti, abych mohla klidne umrit az prijde muj cas

Do budoucnosti určitě ne, tam bych se jistě dozvěděl něco strašnýho. Ale do minulosti bych lítal furt, moc rád bych se mrknul na svý prapředky.

Zlatý

Chtěl bych se podívat do doby baroka a také do doby kdy mne bylo 20 abych pozoroval sám sebe jaký jsem byl divoch.:-)

Bronzový

Já docela do kanceláře našeho zaměstnavatele,jak si libuje o kolik nás zase obral.A stát s takovejma podvodníkama nic nedělá.

Stříbrný

Baroko,nebo Secese.

Bronzový

Určitě bych se podíval nějaké to století do budoucnosti, jestli to s námi opravdu dopadne tak špatně, jak máme nakročeno ...

Také bych chtěl vidět velký třesk, jestli nějaký vůbec byl :) Ale to by asi šlo špatně, protože jak to tak chápu, tak před velkým třeskem čas ještě neexistoval, tedy není asi možné se tam vrátit. A vlastně ani fyzikální zákony našeho vesmíru neexistovali, tak bůhví, co by se s mým strojem času stalo :D

Zdroj: http://api.ning.com/files/OnMa zVpr3RDFo9mXTJqvMGL07pgS7fAqsV PNEcVbzo6t1Abyrq7193Je9iwLdL66 MPmEls4eTADTpiOdit1aTG2Ge6Ev6v BD/timemachine.jpg

Bronzový

Já bych byla momentálně pěkně vyčůraná a podívala bych se do budoucnosti, co si vytáhnu za otázky u zkoušky a ty bych se naučila ze všech nejlíp :) Jinak bych se podívala asi do pravěku... jsem si jistá, že kdybych se nad tím hodně zamyslela, navymýšlela bych si toho spousty :)

Bronzový

Asi nekam daleko za "Mlecnou drahu" a dale ,zjistit ,jak to tam vypada a jestli v tom vesmiru nejsme sami,coz se mi nechce verit nebo zijeme jen jako ve snu - jako Alenka v risi divu a za zrcadlem.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.