daran

Do kolika dní se musí nahlásit pojištovně dopravní nehoda?

Nejlepší odpověď
cukrar

Není v zákoně 168/1999 § 8 definována přesně tato lhůta. Jen obecně,
„Pojištěný je povinen bez zbytečného odkladu písemně oznámit pojistiteli, že došlo ke škodné události s uvedením skutkového stavu týkajícího se této události, předložit k tomu příslušné doklady a v průběhu šetření škodné události postupovat v souladu s pokyny pojistitele.“

Další odpovědi
Kryšpín

Když se dohodneme na vyrovnání ze své kapsičky, tak se hlásit nemusí