Dnes znovu ožije na TV Prima pořad „Nikdo není dokonalý“.

V upoutávce jsem zaslechl jednu z otázek " Jaké „i“ se píše ve jménu Shakespeare.
Co myslíte,kolik lidí se chytí?

Nejlepší odpověď
annas

Tak 4 – 5. Mně se u tohoto pořadu líbili většinou hosté.
Chci se dívat, i když mě odrazuje osoba Jiřího Krampola. Já ho nesnáším. Musím ho srovnávat s Janem Rosákem, který uváděl vědomostní pořad. Každý den byl jiný – měl plynulý kultivovaný projev. Krampol se opakuje, všichni hosté jsou báleční, vynikající…

Další odpovědi
BEAES

Tipuji 5–6. Moc se těším na L. Bílou i J. Krause.

panenka

Já bubco typuji že to budou vědět 4 lidi.

Bumbes

RE: pondělí
Koukám, že tu máme „fámologa vševěda“!
Ještě si tu zapomněl zmínit Kanizu, Bohdalovou, Vondráčkovou, Škutinu, Nohavicu, Falbra, a mnohé další osobnosti.

Krampol je výborný komik a konferenciér a v jeho věku mu závidím tu vitalitu a životaschopnost.

Co budeš v jeho věku dělat ty, milý ‚pondělí‘? Asi práskače pomluv a drbů (jak už nám zde předvádíš), pokud se toho vůbec dožiješ s mozkem schopným použít myšlenku…

haluzka

No tipuju to tak, že bohužel minimálně polovina …

anonym

Ja to sice neuvidim,ale myslim si ze tobude 1/4.

macek

No já si myslím že víc než polovina.Krampol se mi líbí je vtipný a pohotový

mojitek

Porad je to dobry,ale pred par lety tam meli otazku co znamena zkratka znacky JAWA(motocykly) a odpoved pana ktery rekl ze se jedna o zkratku JAnecek-WAnderer – ohodnotili jako spatnou odpoved. Spravna odpoved byla JAnecek-WAlter-coz ale neni pravda.Ten pan mel pravdu.
Pak byla otazka co je to „fata morgana“ a spravna odpoved dle televize Prima byla ze se jedna o prelud…coz ale taky neni spravne.Fata morgana je normalni fyzikalni jev. Meli by si nejdriv zjistit na co se vlastne ptaji at to ma trosku uroven kdyz uz na to kouka cely narod..

cukrar

každý máme právo na nazor, slušní by ho měli respektovat a neurážet jiné

pořad je skvělý, jak moderátor, tak paní Bílá i pan Kraus.
Zase se mám na co těšit.

pondělí

a zase starý zastánce komunistů na TV obrazovce,tento člověk,který se pokoušel politicky zlikvidovat i Jirku Suchého,by si zasloužil jen Topolánkuv prst prvenství