Dnes zapnu mozillu a po chvilce se vypne, že došlo k pádu-co s tím?

Odešle to hlášení o pádu a mám dvě možnosti-restartovat nebo ukončit. Po restartu mozilly ani nenaběhne a hned se ukáže hlášení o pádu. To samé, pokud dám nouzový režim.
Omlouvám se, že neposkytnu údaj o mozille, ale prostě nemohu, jelikož nespustím.
Jak to vyřešit?

Nejlepší odpověď
Duvemblejt

Začni instalovat Google Chrome , tím více zabráníš tomu , aby ti to padalo ;) (Chrome mi spadne jednou za rok :) )

Další odpovědi
bolak

Přesně tohle se mi stalo před rokem. Nejdřív to začalo padat při nějaký náročnější aplikaci a po tejdnu užihned po zapnutí. Zkoušel sem uplně všechno, od čistky historie a paměti prohlížeče, přes odebírání doplňků a nový profily, až po reinstalu celýho prohlížeče.. a nepomohlo nic. Hledal sem na natu a ozkoušel snad úplně všechno, psal sem na různý fóra, včetně toho moziláckýho, stejně tak na lidi přímo ze supportu nepomohli, nakonec sem musel přejít na jinej prohlížeč, takže bych ti radil to samý, ušetříš si spoustu času a hlavně nervy.

Zajímavý je, že teď, víc jak po roce sem mozillu zapnul a najednou běhá normálně, takže hádám že v nějaký pozdější aktualizaci tam něco „udělali“ a čistě náhodou odstranili ten eror, kterej to zrovna mě dělal a o kterým ani nevěděli že tam je. Možná prohlížeč využívá něco co se ti tluče s nějakým ovladačem a proto to takhle padá, každopádně si myslím že chyba bude na jejich straně a ty osobně ji nevyřešíš.

anonym

Mozilla nespadla ani jednou. Při pádu se ve složce vašeho profilu vyvtvoří log který sem vložte, zkusím na to juknout 🙂

Bedy

Google chrome sleduje aktivitu svých uživatelků, tkaže Google ví, na jaké strányk třeba chodíte. Nebo jeho aktualizátor Google Updater „vyslepičí“ dost informací o vašem počítači.
osobně bych místo Google Chrome používal třeba již zmíněný Firefox a nebo Internet explorer.
Nejnovější verze IE (tedy IE 10) je nejrychlejší a od verze 9 je to dokonce nejbezpečnější prohlížeč vůbec.

No ateď k věci – zřejmě to dělá nějaký plugin, zkuste si pomocí MozBackup zálohovat záložky, apod. a Firefox odinstalovat a poté znovu nainstalovat.

I pro Google Chrome je AdBlock – dokonce IE9 a novější mají v sobě adblock vestavěný. Stačí si jen stáhnout filtry. I třebqa v tomhle je IE napřed 😉
AdBlock pro všechny prohlížeče najdete zde: http://adbloc­k.dajbych.net/

anonym

I564-když kliknu na podrobnosti nic se nezobrazí, poslední týden 14 dní to padá minimálně 1× denně.
Kde najít ten log soubor-prosím přesnou cestu. díky.

anonym

Uzavřete Firefox.

Jděte do této složky: %appdata%\Mozi­lla\Firefox\Pro­files\PROFIL\mi­nidumps

  • Z této složky vše smažte

Dále jděte: %appdata%\Mozi­lla\Firefox\Crash Reports\pending

  • Z této složky vše též smažte.

Nyní spusťte Firefox, a ve výše uvedených složkách máte vygenerované soubory. Zabalit do zipu a vložit na Ulož.to

anonym

Ten dávno mám a právě z něj píšu, jinak bych se na net nedostal. IE nepoužívám vůbec. Jen mě u chromu rozčiluje reklama. Ctělo by to adblock jako je na mozille.

bolak

https://chrome­.google.com/web­store/detail/ad­block/gighmmpi­obklfepjocnam­gkkbiglidom