Avatar uživatele
bolak

Jak vypnout hlášení ve Win7?

Zhruba každý měsíc mě tam vyskočí nějaký hlášení (už si nepomatuju co tam píšou, možná nějaká aktualizace) a nabídne mi to odložení restartu od 15min, až po 4 hodiny. Jde tohle nějak vypnout? Aby se mi to tam nezobrazovalo a každý 4 hodiny mi to nepřipomínalo, že mám restartovat počítač, když jde beztak o ho..?

Zajímavá 0 před 2694 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Bolaku, nedělej si p*del a napráskej sem tu hlášku, ne že si ji nepamatuješ. Jak ti asi máme bez té hlášky poradit?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

cochee: fakt si to nepomatuju 🙂, já nemám moc smysl pro detail, ale myslím že je to nějaká aktualizace windows, já tu hlášku čet možná jednou před několika lety, a od tý doby to furt odklikávám, ale hádám že tam skáče každýmu kdo má Windows 7. takže někdo jistě bude vědět..vždycky to nabídne odložený restart v rozmezí 15 minut až 4 hodiny, a když se to restartuje, tak před naskočením Windows tam několik minut nabíhají nějaká procenta..

před 2694 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

áá, tak už jsem to našel, je to tohleto okýnko >> http://extrap­c.cnews.cz/si­tes/default/fi­les/styles/xwin-galerie-clanek-300/public/ol­dcnews/clanky/2010/06Ju­n/2625/win7_tip_6_5_1_1­.png a já nechci ty aktualizace přímo zakázat, jen chci, aby se tam neobjevovala ta hláška, aby se prostě windows nechal tak jak je a případná aktualizace se nainstalovala prostě až JÁ SÁM budu počítač restartovat, nebo až se sám rozhodnu ho vypnout a zapnout, často mám totiž na počítači rozdělaný věci, jsem někde pryč, a když se vrátím domů, koukám že počítač mi mezitím nabídnul tuhle „aktualizaci“, a když jsem nereagoval tak se sám od sebe rozhodl se restartovat,,,

před 2694 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

I jen je zakaž a aktualizuj ručně. Nic účinnějšího asi nikdo nevymyslel.

před 2693 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek