bolak

Jak vypnout hlášení ve Win7?

Zhruba každý měsíc mě tam vyskočí nějaký hlášení (už si nepomatuju co tam píšou, možná nějaká aktualizace) a nabídne mi to odložení restartu od 15min, až po 4 hodiny. Jde tohle nějak vypnout? Aby se mi to tam nezobrazovalo a každý 4 hodiny mi to nepřipomínalo, že mám restartovat počítač, když jde beztak o ho..?

Odpovědi
cochee

Bolaku, nedělej si p*del a napráskej sem tu hlášku, ne že si ji nepamatuješ. Jak ti asi máme bez té hlášky poradit?

bolak

cochee: fakt si to nepomatuju 🙂, já nemám moc smysl pro detail, ale myslím že je to nějaká aktualizace windows, já tu hlášku čet možná jednou před několika lety, a od tý doby to furt odklikávám, ale hádám že tam skáče každýmu kdo má Windows 7. takže někdo jistě bude vědět..vždycky to nabídne odložený restart v rozmezí 15 minut až 4 hodiny, a když se to restartuje, tak před naskočením Windows tam několik minut nabíhají nějaká procenta..

bolak

áá, tak už jsem to našel, je to tohleto okýnko >> http://extrap­c.cnews.cz/si­tes/default/fi­les/styles/xwin-galerie-clanek-300/public/ol­dcnews/clanky/2010/06Ju­n/2625/win7_tip_6_5_1_1­.png a já nechci ty aktualizace přímo zakázat, jen chci, aby se tam neobjevovala ta hláška, aby se prostě windows nechal tak jak je a případná aktualizace se nainstalovala prostě až JÁ SÁM budu počítač restartovat, nebo až se sám rozhodnu ho vypnout a zapnout, často mám totiž na počítači rozdělaný věci, jsem někde pryč, a když se vrátím domů, koukám že počítač mi mezitím nabídnul tuhle „aktualizaci“, a když jsem nereagoval tak se sám od sebe rozhodl se restartovat,,,

cochee

I jen je zakaž a aktualizuj ručně. Nic účinnějšího asi nikdo nevymyslel.