trenkyvkině

Dloubete se v nose,když se nikdo nedívá ?

.............­.............­.............­.......
Doplňuji:
..... bohužel,mám ten zlozvyk,někdy mi to přijde lepší,než kapesník,mám takový zvláštní uspokojení když vylovim pořádnej kousek,sorry ☹

Nejlepší odpověď
Jahoda

Jako malá možná, dnes už ne. Pokud mě svědí v nose, použiju kapesník. A říkám pravdu!! A co Vy? Vy se v nose dloubete? Pořád se ptáte ostatních na hloupé otázky, ale sám na sebe nic neprásknete… ;o(

Další odpovědi
afro.minerva

Nedloubu. Používám kapesník. FUJ! A co vy? Nenechal jste při tom dloubání ty svoje trenky v kině?

panenka

ne nedělám to používám kapesník

anonym

Malá rada:je racionálnější použít párátko,nebo
kousek dřívka.Starý vrták také odvede kus práce.Dobrou zábavu.

HerbiG

ne XD

Nuk nuk

Tohle zrovna nedělám, ale to neznamená, že nemám jiné „nechutné“ zlozvyky.

monarcha

někdy tam zalovim,trapný je když se zapomenu v tramvaji

Herbigu ty nelži 🙂

Michal

Někdy ano,když se nikdo nedívá i jinde:-)

vodra

Podle toho co roste v restauracích na spodní straně stolů,to bude republikový problém