wenda

Divné hleny

omlouvám se za to, že je tato otázka trochu nechutná ale dost mě zajímá odpověď.¨

jednou jsem měla rýmu tak jsem si stříkla do nosu Stérimar abych se mohla pořádně vysmrkat. Potom jsem si do každé dírky strčila kousek kapesníky aby Stérimar nevytekl ven. Když jsem ty kousky oddělala vyjel mi z nosu obrovský hlen velký asi jako dětská pěst. Nevíte někdo proč?

Odpovědi
Nuk nuk

Nejspíš se tot staloproto, že hleny byly zaschlé někde v dutinách. Přípravky jako Stérimar apod. mají horní dychací cesty uvolňovat a ředí ten hlen. Ten Váš se odloučil od stěny takto vcelku. Buďte jen ráda, že tam nezůstal.