Pokročilý

Díváte se v supermarketu kolik obsahuje produkt "éček" a jaké má datum spotřeby, předtím než si ho koupíte?

Na tohle vždy dávám pozor, hlavně když kupuji rychlé, hotové nebo levné produkty. Také dávám pozor na limonády včetně těch nejprodávanějších - Pepsi,...
Doplňuji:
Dodal bych, že zas všechna "éčka" nejsou nezdravá. Asi 8 "éček" je prospěšných.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já kontroluji složení i datumy spotřeby, ne všechna éčka jsou nezdravá, ale pokud má výrobek více jak 3, tak ho vracím do regálu. Upředňostňuji výrobky bez konzervantů.

Další odpovědi:

Bronzový

Na "éčka" nekoukám, ale vždycky kontroluju datum spotřeby a raději si beru to nejčerstvější. Asi ze mě musejí být prodavačky nadšené, ale jako zákazník v samoobsluze na to mám přece právo.

Jinak hlavně nakupuji v Kauflandu. U nás ve městě je nejnavštěvovanější a je tam takový obrat, že tam stejně bývá všechno opravdu čerstvé.

Zlatý

Já musím souhlasit s afro.minervou. V obchodě se na "éčka" nekoukám, ale na datum výroby a spotřeby ano. Koukám se od té doby, co jsem v nejmenovaném hypermarketu koupila asi 5 prošlých jogurtů a jedno plato sýrů... :(

Zlatý

Já to kontrolovat u všech kupovaných výrobků nestíhám, takže nekontroluju vůbec nic.
Asi ta důvěra není zcela OK, ale zatím se mi nestalo, že bych narazila. až se tak stane, kontrolovat jistě budu.

Zlatý

NA ÉČKA A SLOŽENÍ SE MOC NEKOUKÁM ALE NA DATUM TO ANO.

Stříbrný

Nedívám se.

Bronzový

Nekoukám se na éčka. To bych nenakupovala hodinu, ale půl dne, kdybych to všechno měla zkoumat. Koukám občas na datumy spotřeby, ale jelikož jsem dělala v potravinách, tak znám fígle, kdy normální zákazník nepozná, že se datum přepsalo. Takže je to vlastně jedno. Buď na to mám chuť nebo ne.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.