Menchen

Derealizace z marihuany?

Dobrý den, už 3 týdny nekouřím marihuanu a abstinuju, ale stejně mi připadá, že mám lehkou derealizace, většinou když jdu po chodníku mám občas pocit, jakoby realita nebyla skutečná a všechno se to odehrávalo jako v myšlence (ve snu) a já jako bych neexistoval. Četl jsem i, že to můžou vyvolat stimulanty jako např. nikotin, ale sice nekouřím ale napadlo mně, jestli by to nemohlo být tím, že nadměrně piju kávu (4–5 lžiček denně) – protože je to taky stimulant jako nikotin. Jednou jsem šel večer na procházce a měl jsem pocit, že jsem ve stavu z marihuany a realita je jinačí (méně skutečná). Děkuji, chci se zeptat za jak dlouho tento nepříjemný pocit přestane, je to dost nepříjemné. Děkuji, přeji pěkný den.

Odpovědi
aliendrone

Moc to prožíváš, přesně v souladu s dnešním trendem. HODNĚ věcí se dá vyléčit SPRÁVNOU motivací. Hele, třeba takový Gulag – i v „invalidním“ Spassku plnili kriplové normy na 100+ % a to mi věř, že úroveń lékařského personálu tam za moc nestála.

Co je to taková „derealizace“ proti tomu, když nemáš ruku? Nevadí, naval 6kubíků (denní norma těžby dřeva na osobu), jinak trestní příděl potravin a stěhování na BZR (barák „zvláštního režimu“) ;) :D :D

Věř mi, HNED bys byl ZDRAVÝ jak rybička. :D :D :D

nyjono

Účinky marihuany mohou přetrváva i déle než 3 týdny.
Je to hodně individuální. Nadměrné pití kávy toto může podporovat.
Navrácení stavu do normálo podpoří pohyb na čerstvém vzduchu, zdravá strava a pitný režim. Prostě to, co je všeobecné známo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.