Avatar uživatele
jirka F

Děláte si v neděli nějakou buchtu nebo řezy?

Třeba české buchty…apod.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? GM, paul1, EKSOT123 před 412 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Většinou ano, něco, přes 45 let 😉
Kdysi jsem pekla 2× v týdnu. Se změnami počtu strávníků a změnami stravovacích návyků, již ne každou sobotu či neděli.
Osvědčené i nové recepty, v menším množství. Vím, co jím. 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GM

Nejen v neděli. V pondělí jsem dělala obrácený jablečný koláč, ve čtvrtek povidlový frgál a včera bezé roládu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Někdy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Někdy ano, ale dost často nám něco přinese známá. A občas kupujeme v Tescu tvarohový závin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Kvalitní sladkost rozhodně není na škodu, ba naopak, ale… Pohleď z okna! Nadchází období, na které všichni dychtivě čekáme! Kdy možno naše božské schránky opět z většiny vyživovat sluneční energií. 🙏 Haré Krišna

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Už skoro ne. Mamka dřív dělala každou neděli, ona bývala cukrářka. Později jsem to převzal já. Nejčastější byl štrůdl, kynuté buchty plněné bezinkovou a dalšími marmeládami, buchty nahoře s tvarohem a hruškama, ořechy nebo slunečnicí, kefírová buchta nebo perník, ale celkem zdařile jsem dělával i klasické koláče a přes 20 dalších druhů buchet. Teď už ale jen výjimečně, páč bojuji s nadváhou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek