Pokročilý

děláte někdo na Vánoce kuličky rafaelo? jak je děláte? chutnaj podobně nebo jinak oproti koupenejm?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dělávala jsem je podle receptu Petra Novotného. Kdysi jsem si recept vystřihla z časopisu.

5 dkg másla, 5 dkg cukru, 1 vanilkový cukr, 15 dkg bílé čokolády, 2 lžíce rumu, 2 lžíce citronové šťávy, 6 dkg kokosu, asi 3 dkg loupaných mandlí. Kokos na obalení.

Máslo, cukr a vanilkový cukr utřeme do pěny. Přidáme jemně nastrouhanou čokoládu, rum, šťávu a 6 dkg kokosu. Vykrajujeme malou lžičkou kuličky, do nich vkládáme mandli. Obalíme v kokosu a vložíme do košíčků.

Další odpovědi:

Zlatý

Domácí rafaello nikdy nebude jako kupované.Jednou jsem je dělala,jednou z ingrediencí byl ztužený tuk a chutnaly po ztuženém tuku.Podruhé byly lepší,ingredience jiné.Pamtuju si kokos,sušené mléko,mandle,snad i salko,ale kecala bych.Můžeš zkusit tyhle:Jen bych místo delissy dala asi griliášové vlnky,jak se zminuje i v receptu.
http://www.mimibazar.cz/…

Jednoduché:1 plechovku Salka,200g kokosu, smíchat a dát do lednice.Žádný cukr,Salko je sladké dost.Přidám strouhané vlnky,nebo bílou Delisu,když nemám i tatranku,všechno je dobré.(1 ks)Pak si připravím jen mandle,lískáče a balím,ukládám do košíčků.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 840
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 479
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.