Pokročilý

Dělají se Vám opary?

Každému "normálnímu" člověku se dělají opary na rtu. Mě se čas od času dělá opar na rameni. Připadá mi to zvláštní......

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Opary se dělají na různých částech těla, ale je fakt, že nejčastěji asi na rtu, takže vám se to možná zdá nenormální. Netuším, na co se vlastně ptáte, jak léčit?
Čarodějnice o oparu zde: http://www.ordinace.cz/…

Doplňuji:
Vlastní zkušenosti:
Opary se dělají na různých částech těla, ale je fakt, že nejčastěji asi na rtu, takže vám se to možná zdá nenormální. Netuším, na co se vlastně ptáte, jak léčit?
Čarodějnice o oparu zde: http://www.ordinace.cz/…

Mně se dělají poměrně často na rtu, používám Duviru nebo Herpesin, doléčuji zázračným kelímkem z Oriflame. Babská rada – zubní pasta – nikdy nezabrala. Doporučuje se také vitamín B.

Vyvolává jej například stres, zima…, neměla byste používat stejné ručníky s ostatními.

Další odpovědi:

Zlatý

Ano opar se mi občas objeví v pravém koutku který si pak mažu mastičkou Duvira.

Me,kdyz jsm byla mladsi se delal jen na prsteniku leve ruky,bylo to neprijemne,ale casem to vymizelo uplne.Tehdy mi rekli,ze at si to potiram tekutym pudrem.

Pokročilý

Jsem asi jedna z mála ale já nevím co je to opar.Na léčení bych použila štávu z aloe a potírat.

Zlatý

Opra se mi někdy udělá. Většinou ho "najdu" v pravém koutku, ale měla jsem ho párkrát i v levém.

Bronzový

opar způsobují viry řady herpes, nyní se spekuluje, že mají souvislost i s nádorovým bujením, určitě jsou příčinou i gynekologických bradaviček a podílí se s řadou jiných virů na dysplázii děložního čípku. Jsme jimi všichni osídleni, ale jen někdo je natolik vnímavý, že u něj propuká projev - svědivé puchýřky na rtu i kůži -tzv. pásový opar.Vysevá se při nějaké zatěži či oslabení, nemoci.

Bronzový

Naštěstí ne, ale moje kamarádka na ně trpí docela často a když je má tak opravdu pořádně - chudinka potom vypadá jako po nevydařeném botoxu :-( ...

tak ja teda nejsem normalni,ale opar jsem nikdy nemela

Stříbrný

Říká se má člověk málo vitamínu B.Také je zajímavé,že jsou lidé,kteří ani neví co opar je.

Bronzový

Tak jsem to zaklepala a tedˇ to napíšu.Opar na rtu jsem nikdy neměla,ale jednou se mi udělal pásový opar na zádech a byl to hnus.Mé Máti se dělá taky na zádech už několik let a pořád na stejném místě.

Diskuze k otázce

Zlatý

1popelka1

Pardon za zdvojenou odpověď... nevím, co jsem dělala

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.