jirka F

Dáváte si pozor na reklamy obsahující vir nebo podvod?

Teď mě tady naskakuje reklama že je ten pravý čas koupit bitcoin. Čemuž moc nevěřím myslím že se jedná o podvodníky.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nedávám, už jen proto, že jsem ještě neviděl reklamu, která by hlásala, že jde o podvod nebo virus. A nenaskakuje mi tu NIC, žádná reklama!

Až budeš větší, pořídíš si AdBlock. MOŽNÁ! 😉 😁

Další odpovědi
Pepa25

Samozřejmě. Všechny reklamy přehánějí, ale ty podvodné jsou typické, že jsou až bombasticky výhodné: „Alza byla přinucena ke slevě 90 %“, „Tohle vám vláda tají – speciální ivnestiční program ČEZu“ atd. Kolem bitcoinu je to půl na půl: minimálně půlka jsou podvody. Někdy je to jen vějička, aby získali kontakt (telefon nebo email) a až po nějaké době začnou nabízet něco jiného (nebo volají jako falešní bankéři, že vám „vykradli účet“)

Mravenec

Ne, nikdo mě nenachytá a do telefonu se mi žádné viry dostat nemohou.

Filip84

Tobě bylo včera pět, nebo co? 🙄

Mami, mami, počkej, ona pořád řve, nevíš, co jí může bejt?
Ty jsi nejvíc řval, když jsi měl hlad.
Jo. A nevíš, co jí může bejt?
Jestli ona nemá hlad!
Aha! Děkuju, mami!

Já žádnou reklamu nevidím, nevíš, čím to může být? Protože používám adBlock. Jo, a proč tu reklamu nevidím? Protože adBlock reklamy blokuje. Aha! 😆

Trottel, tvl! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

jirka F

Adblock mám jen na PC. Nevím jestli existuje vůbec taková verze která jde i na mobil zdarma.

lukasmikula

Na mobil můžete nainstalovat prohlížeč Brave, ten obsahuje Adblock.