Janovska

Dárek pro synovce 3 roky

Zdravím všechny a jdu si pro radu – dáte mi tip na nějakou šílenost pro synovce ve věku 3 roky? Bude mít narozeniny a přemýšlím, co by se mu mohlo líbit.

Odpovědi
LenkaHaj

Super je Zuru 5 Surprise – Mega Gross Minis. Jde o překvapení ve vajíčku a můžete tam mít nechutné hranolky, hnusný hot dog, prostě takový odporný věci, co kluci v tomto věku milují :D

Disraeli

Popřemýšlej, jestli už teď se o něco zajímá a něco se mu líbí. Nějaká činnost, zvířata, téma,… Příklad, jestli má rád třeba spidermana, tak by se mu určitě líbila taková blbost: https://www.ku­ma.cz/spider-man-strilejici-rukavice-s-pavucinou/?gad_sou­rce=1&gclid=Cj0KCQjwqP2p­BhDMARIsAJQ0Czop6UM­Crnx1CX1oJE3Y­iy1BaVblvCrEF­dcgmMCAXGZaxkndeW8DxGka­AkK0EALw_wcB Anebo třeba i oblečení s těmito motivy, či plyšák. Samozřejmě je to jen příklad, může to být cokoli jiného.

Kdyžtak můžeš koupit něco, co by jeho zájem mohlo vzbudit (třeba hvézdářský dalekohled – i když to asi spíš pro starší, možná tak od 5 let – ale nevím).
Třeba pojizdné autíčko, na dálkové ovládání, tříkolka, nějakou autodráhu, v těchto letech i třeba deskové hry, složitější skládačky (různého druhu, z různých materiálů, provedení a dle témat), různé hračky pro tvůrčí činnost (stavění, modelování, kreslení, malování), prodávají se i různé sady, dětské nářadí – třeba kufřík (malé děti si rády připadají důležitě a dospěle), dětská laboratoř, dětské a vodní pistole (ty se myslím začínají prodávat od 3 let), dětské hodinky (to možná až o rok, o dva později), magnetky (i stavebnicové), cínoví aj. vojáčci, tanky a vojenské soupravy, dinosauři a různé figurky, zajímavé – fascinující omalovvánky (s tématikou), skákací balon, modelína, dětský budík, lampičky, baterky a svítilny, apod.
Taky nepíšeš v jakém cenovém rozpětí.

Kdyžtak tady mohou být zajímavé dárky, i když se jedná spíš jen o drobnosti (a blbůstky): https://www.dar­koviny.cz/dar­ky-pro-kluky
Tady už jsou trochu dražší (ale neříkám, že lepší): https://www.spar­kys.cz/darek-pro-kluka-3-4-roky/

Taky tohle by se mohlo líbit https://www.bes­tdarky.cz/kres­lici-svitici-tabulka-a3-p-8404.html?gad_sou­rce=1&gclid=Cj0KCQjwqP2p­BhDMARIsAJQ0CzqfbE­oByE8oIptbu_5jJtl2LR­ZIqx1gIaQgeCP2o­bOXEJiqoSliIi­MaAntUEALw_wcB Děti mají rádi svítíci, barevné a podobné věci. Do jisté míry i užitečné a takové, se kterými mohou trochu manipulovat a ovládat je. Anebo různé jiné psací a kreslící tabulky pro děti.

cappuccino

Nejlepsi a trvale darky jsou od Duplo (pozdeji Lego). Ty nikdy neomrzi a daji se prikupovat a kombinovat.
Ale deti v tomhle veku nejvice oceni velky mic, pokud mozno cerveny!! Ten je neomrzi nikdy!

Drap

Odrážedlo, tříkolku, pořádný míč, pěkné auto atd.

ZuLeona

To je fakt – syn taky jedno překvapení dostal a už otravuje, že chce další, takže budu přikupovat :) Tady se dá Zuru objednat www.rajhracky­.cz/zuru-5-surprise-mega-gross-mini-series-p399814

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com