Gábinka

Vánoční dárky

Zdravím, nemáte nějaké originální tipy na vánoční dárky rodičům, rodině a kamarádům? Už mě nic nenapadá.. ☹

Odpovědi
Drap

Zkus něco vyrobit, To mívá vždy úspěch

strapanka

Moji rodicia maju radi zaujimave historicke citanie, tak im uz niekolko poslednych rokov obidvom spolu predplacam vasu HISTORY revue. Jednym z mojich konickov su rozne rucne prace, napriklad aj vyroba bylikovych glycerinovych mydiel s vonnymi olejmi, tak mqam vzdy kopu vlastnorucne vyrobenych darcekov pre vsetkych – surodencov, svagrine a svagrov, netere, synovcov… Skratka skoro pre kazdeho. koho pocas troch vianocnych sviatkov a na Silvestra stretnem!

BANAN93

Elektronika

kacka_jelin

Něco na Zoot.cz :)

Pajka.111

Tak to nevím…já jsem šťastná, že jsem vymyslela dárek pro syna (http://www.mag­formers.cz/) a ostatní mě teprve čekají…uf…

magdalena78

Ahoj. Já zůstávám u hodinek https://yesho­dinky.cz/empo­rio-armani/21625-emporio-armani-classic-ar-1682.html

Marek656

Zdravím, kupoval jste někdo pro dítě pod stromeček dron? Syn má 10 a strašně si ho přeje. Jaký vybrat pro začátečníka?

Dvorka88

Jestli chcete koupit dron pro začátečníka, tak to určitě doporučuji koupit dron, který má chráněné vrtule, aby nedošlo hned k jeho rozbití.

Marek656

Kde se dá koupit dron, který má chráněné vrtule? Hlavně by mě teda zajímalo i za kolik se dá koupit?

Dvorka88

Já jsem ho bral z obchodu, kde prodávají kvalitní rc modely. Konkrétně tedy od rcobchod .cz Najdete tam kvalitu za dobré peníze.

Mukynda

Já myslím, že prostě potřeba se zamyslet nad tím, co mají vaši blízcí rádi. Já je jeznám, tak vám nemůžu říct, co jim udělá radost – u mě jsou záloha vždycky knížky a jídlo :D Letos to nebude jiné, jen toho na mě finančně bylo trochu moc, tak jsem si musela nechat pomoct vánoční půjčkou od https://www.len­dnow.cz/ , ale naštěstí nešlo o žádnou závratnou částku, takže budu brzo zase na nohách.

Pajka.111

Tak to nevím…já jsem šťastná, že jsem vymyslela dárek pro syna (http://www.mag­formers.cz/) a ostatní mě teprve čekají…uf…