Avatar uživatele
bolak

Chodit s tetou do třídy

Má někdo z vás strýce nebo tetu zhruba ve stejným věku jako jste vy sami, nebo ještě mladší? Jaký to je? Vycházíte spolu? Říkáte jim nomrálně teto a strejdo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, anonym před 4354 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

my se ségrou máme tety taky dvojčata o osm let starší a strejdům těm všem říkáme křestním jménem ale někdy strejdovi z Brna řekneme z legrace strýcu :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Synovci měli „strýčka“ o dva roky mladšího než byl ten starší z nich. Do školy spolu nechodili, protože strýček bydlel na Prostřední Bečvě a synovci v Kuníně. Říkali mu normálně Luďo a neměli s tím nikdy žádný problém. Luďa se také nikdy nechoval jako „strýček“ a kluci si báječně rozuměli. Jak taky jinak? Chyběl zde rozdíl jedné generace, aby s tím mohli začít mít problémy.
Ten vztah takhle funguje dodnes, ačkoliv už mají kolem 35 let, a nezdá se mi, že by i do budoucna mohlo cokoliv tuto situaci změnit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Amie

No já ne ale mít děti ve věku jako moje mamka (19) tak je rozdíl od mojí ségry čtyři roky. Ale přímo něco takového zažila moje babi, kterou její teta kontrolovala zda se pilně učí přestože byla o rok starší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jajajaja

Jo mám :) Je to moje teta, říkám o ní že je to sestřenka, volám na ni jménem, a je o cca půl roku mladší, vycházíme spolu suprově,

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek