mandiice

Darek pro pritele?

Pritel bude mit 23 narozeniny a ja uz vazne nevim co. Nechci odpovedi ve stylu " my ho nezname tak jak mame vedet co by chtel " atd. Chci inspiraci proste staci rict co jste koupili svemu priteli,brachovi nebo kamaradovi a ja se treba chytim

Nejlepší odpověď
Rokio

Navrhuji, abys mu koupila zboží, které odráží jeho zájmy a koníčky, přičemž to musí stát takovou cenu, jakou si můžeš dovolit.

Mezi univerzální dárky patří kupříkladu bonboniéra a ponožky. Mezi dárky pro muže patří film pro muže, deodorant, žiletka, nějaká sportovní potřeba, časopis o sportu atd.

Další odpovědi
smokingman

Kvalitní moravskou pálenou Slivovici… :D :D A nebo udělej nejaký hezký sex – pŕekvapení. ;) :D

Edison

Auto… Hodinky…

Drap

Pěkný sporťák nikoho neurazí. Někoho potěší i třeba cesta kolem světa.

ivzez

Mandiice,
dárek má udělat radost obdarovanému, kterého znáte jenom Vy.
Jen Vy víte, co má rád, o co se zajímá, jakou hudbu rád poslouchá,
co rád čte, …

Podle mne je při výběru dárku potřeba vycházet
ze zálib zamýšleného příjemce.

markyor

Dobrý den, za sebe můžu doporučit RC model auta (příp. lodi, letadla), přítel měl z něho neskutečnou radost. Koupila jsem ho na http://www.ide­ka.cz/138-rc-lode, doporučuju.

alesko

Ahoj, zkus mu dát něco podle jeho zájmů – nemusí to být nic velkého, ale můžeš tím ukázat, že se zajímáš o to, co ho baví. Mě by třeba potěšilo něco k autu, například něco takového: http://www.ini­ty.cz/106-autokosmetika-exterier

Dominno

co magnetické kuličky, nebo takové kreativní věci ? dárek vždy nemusí být tisícový

Kamilovo

Příspěvek smazán administrátorem.

Rokio

ivzez: Chtěl jsem ti dát palec, ale palce pro tebe došly, tak ti alespoň oznamuji, že tato tvoje odpověď je podle mého názoru kvalitní a přínosná, i když není konkrétní.

Dominno

přínosné si myslím je se zavděčit něčím, co má dotyčný rád nebo o co se zajímá, např. u mě ty Neocube magnetické kuličky

ivzez

Já jsem tvou odpověď ohodnotila za ten první odstavec.
Podle mne má být dárek partnerovi osobní, má vycházet
z toho, co má rád.

S druhým odstavcem ohledně „univerzálních“ dárků nesouhlasím.
Chceme-li někomu udělat radost, měli bychom si s výběrem dát trochu „práce“, měli bychom si zjistit, čím dotyčnému uděláme radost.

„Univerzální dárky“ se podle mne hodí jenom v případě „formálního“
dárku kolegovi v práci apod. Nikoliv v případě dárku partnerovi, rodinnému příslušníkovi, kamarádům, přátelům apod.

Rokio

ivzez: Aha. Zní to logicky.