Dámy si určitě vzpomenou, ale co ty mladší ? Co to byly shrnovačky?

Doplňuji:
hanny 2, máš pravdu.
Marci1, ta otázka byla položena před rokem a za tu dobu dospěly dívky v ženy. Tak že má nynější otázka byla jen oprášením té starší! Ještě nějaký problém?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Shrnovačky byly shrnovací kozačky.Mám pravdu barbakane? Třeba ještě přijdou do módy.

Další odpovědi
redy

Shrnovačky znám jenom dveře, ale se ptáš asi na nějakej doplněk.Když oslovuješ starší dámy 😉

anonym

Shrnovačky byly boty:
http://boty-eshop.krasnevy­robky.cz/298951-boty-shrnovacky

marci1

Sám jsi si už jednou odpověděl přímo v otázce. 🙂
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/to-je-spise-otazka-pro-starsi-mely-jste-kozacky-shrnovacky

anonym

Barbakane kdes byl,že jsi tu měl takvou pauzu?Nebyl jsi ve špitále?

anonym

Jugare, to je na delší vyprávění. 🙂

anonym

Rád tě vyslechnu,teda přečtu,pokud ti to nevadí,díky

zjentek

aniž bych nějak žárlil, nebo tak něco, tak myslím, že byste si mohli rovnou zapíchat, né ..někdy jsou ty komenty fakt „na zblití“

anonym

Co ti brání, ty komenty, nečíst?!

zjentek

zvláště ty ..to se prostě nedá nečíst