Avatar uživatele
VampGirl

Dali jste někdy někomu třeba k narozeninám nějaký adrenalinový dárek?

Mám na mysli například seskok padákem, bungee jumping…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Radak před 4815 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Zatím ne, ale chci dát tchýni skok z letadla ale bez padáku. Případně dobrodružný výlet do železničního tunelu třeba u Hlavního nádraží v Praze apod.
Pokud se to ujme, nakoupím takové dárky jako pozornost od občana našim poslancům.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Ne nedal, ale byl jsem při tom, když přicházel pán za svou paní a dětmi, kteří mu dali k 60nám let balonem. Byl moc nadšený.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
TONICK

Ahoj, bohužel na tvou úvodní otázku nemohu odpovědět kladně, ale..

Ke svým dvacetinám jsem před pár dny dostal adrenalinový zážitek – čtyřkolky na profesionálně upravené terénní dráze v Brně a mohu říct, že mi to udělalo tak velkou radost, že si to málokdo dokáže představit..

Přesto, že to má ke tvému druhu adrenalinového zážitku vcelku daleko (resp. nízko 😁), tak si myslím, že je ale v každém případě se nějak nenápadně pokusit zjistit, jestli to vůbec udělá radost..

Na mě byla celou dobu šitá taková bouda, že původně bylo na výběr více adrenalinových zážitků, ale chytře kladenými otázkami se jedna podruhé eliminovali a nakonec zbyla jediná varianta – čtyřkolky. A přesto, že jsem na nich ještě nebyl, tak jsem od známých zaslechl, že se při nich opravdu člověk ‚bojí‘ 🙂 Takže se těším 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Garlon

Let balónem je super dárek, ale určitě nesmí mít oslavenec strach z výšek :) jinak cena není ani moc vysoká pohybuje se kolem 5ti tisíc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ivabe

já darovala tátovi tandemovej seskok padákem a byl neuvěřitelně nadšenej, po seskoku říkal, že příště by chtěl skákat sám :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek