Avatar uživatele
anonym

Dala by se s manželkou/pla­cenou alternativou stihnout vyzkoušet celá kniha Kamasutry za hodinu?

Aniž by si u toho pár nepřivodil vzájemně infarkt?

Z archivu jsem si tu našel, že je tam prý 365 poloh, což je asi pro manželské páry praktická věc, jak zahnat nudu v posteli, ale co když někdo dostane chuť na to vzít to pěkně hopem?

Pokud se tedy někdo nebojí pohlavních rizik a má třeba hlukobo do kapsy, tak je druhá varianta reálná?
Není pak tato možnost nejlepší?

Zajímavá 0 před 2743 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Kámasútra je kniha nejen o sexuálních polohách, je o sexu, ale poukazuje na důležitost propojení sexu, duchovna, fyzična a blízkosti dvou lidí. Takže „hopem“ to nebude určitě to „pravé ořechové“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Chválenkár… 🙂
Kamasútra nie je telocvik, je to o vzťahoch dvoch ľudí a k tomu patrí aj predohra a dohra… Ešte aj zvieratá, než začnú vykonávať tie „smiešne pohyby“ si najprv vyznávajú lásku a človek je horší od zvieraťa? Aj keď podľa Čiernej kroniky a televíznych správ, ano.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

A tak stihnout vyzkoušet by se to dalo. Ovšem, krom křeče v lýtku nutno počítat s trvalými následky na psyhcice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

No mně to vychází na necelých deset vteřin na polohu. Myslím, že při pečlivém tréninku by se to snad zvládnout dalo.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JájsemRaibek

Jde o milování nebo o zkoušku? Prostě ty se (příklad) postav na hlavu, já zasunu a jedem další polohu :DDD Pak by se to stihnout dalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

S manželkou vlastní sotva. S placenou alternativou by to možná šlo, ale za hodinu? To bys měl laťku hodně vysoko. Musíš počítat i s křečí v lýtku atp.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Nedalo. Ani by to nemělo smysl. Navíc některé polohy jsou proveditelné jen zvláště trénovanými jedinci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jiri Linhart

Jestli jsi jak kralik,tak to zkus ! Nebo se zlikviduj v telocvicne !

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek