Dala by se s manželkou/pla­cenou alternativou stihnout vyzkoušet celá kniha Kamasutry za hodinu?

Aniž by si u toho pár nepřivodil vzájemně infarkt?

Z archivu jsem si tu našel, že je tam prý 365 poloh, což je asi pro manželské páry praktická věc, jak zahnat nudu v posteli, ale co když někdo dostane chuť na to vzít to pěkně hopem?

Pokud se tedy někdo nebojí pohlavních rizik a má třeba hlukobo do kapsy, tak je druhá varianta reálná?
Není pak tato možnost nejlepší?

Nejlepší odpověď
marci1

Kámasútra je kniha nejen o sexuálních polohách, je o sexu, ale poukazuje na důležitost propojení sexu, duchovna, fyzična a blízkosti dvou lidí. Takže „hopem“ to nebude určitě to „pravé ořechové“. 🙂

Další odpovědi
led

Chválenkár… 🙂
Kamasútra nie je telocvik, je to o vzťahoch dvoch ľudí a k tomu patrí aj predohra a dohra… Ešte aj zvieratá, než začnú vykonávať tie „smiešne pohyby“ si najprv vyznávajú lásku a človek je horší od zvieraťa? Aj keď podľa Čiernej kroniky a televíznych správ, ano.

zjentek

A tak stihnout vyzkoušet by se to dalo. Ovšem, krom křeče v lýtku nutno počítat s trvalými následky na psyhcice.

klumprt

No mně to vychází na necelých deset vteřin na polohu. Myslím, že při pečlivém tréninku by se to snad zvládnout dalo.

JájsemRaibek

Jde o milování nebo o zkoušku? Prostě ty se (příklad) postav na hlavu, já zasunu a jedem další polohu :DDD Pak by se to stihnout dalo.

orwell

S manželkou vlastní sotva. S placenou alternativou by to možná šlo, ale za hodinu? To bys měl laťku hodně vysoko. Musíš počítat i s křečí v lýtku atp.

dubraro

Nedalo. Ani by to nemělo smysl. Navíc některé polohy jsou proveditelné jen zvláště trénovanými jedinci.

jiri Linhart

Jestli jsi jak kralik,tak to zkus ! Nebo se zlikviduj v telocvicne !