kurec

Dá se reklamovat palivo, co už jsem natankoval do auta?

Pokud například nemůžu nastartovat auto a mechanik pak zjistí, že to bylo nekvalitním palivem, tak můžu palivo, které jsem už natankoval a je v nádrži mého auta, reklamovat?

Odpovědi
Alesh

Určitě to lze, nicméně budeš mít problém dokázat, že to je tím palivem od nich.

nyjono

Jak píše Alesh.
Účtenka pomůže.

plebs

Odebrání vzorku v autodílně provedení zápisu jak se vadné palivo projevuje a předání k čerpací stanici na rozbor v případě že nebude vadné, rozbor zaplatí zákazník odhadem 5 tisíc.