Vybavení pneuservisu, kterou značku?

Ahoj, s kamarádem jsme se rozhodli, že si zařídíme pneuservis. Prostory i nějaké finance do základu máme, zkušenosti taky, ale potřeboval bych pomoct s vybavením. Koukal jsem se na pár eshopů a prodejců a narazil jsem i na značku Bright u http://www.vawobchod.cz/…. Potřebujeme zouvačku, vyvažovačku, zvedák a roztahovák pneumatik z těch hlavních strojů. Takže moje otázka zní: Jedná se o dobrou značku, kterou bysme měli pořídit? Zase když už do toho investujeme tolik peněz, tak bysme chtěli něco kvalitního, co nám vydrží na dlouhou dobu a nebudeme muset řešit nějaké opravy nebo reklamace

Odpovědi:

Stříbrný

Stříbrný

A vzduchové dělo, páč někdy nejde bez děla pneuška nafouknout...
roztahovák jsem ještě nepotřeboval.

Dobrý den, manžel od vawobchod.cz nakupuje pravidelně a je spokojen nad míru. Pokud se i Vy rozhodnete pro ně, věřím, že vám jejich sortiment poslouží stejně jako u nás. Dokonce vám pomohou i s tím, co opravdu budete potřebovat a s čím budete moci počkat.

Diskuze k otázce

honza85

Ahoj já osobně jsem kupoval pouze nějaké stroje do domu aby jsme si třeba jako rodina mohli sami přezouvat pneumatiky a musím uznat, že jsem se rozhodl pro www.wavobchod.cz a jsem velice spokojen a to nejen se samotnými stroji, ale i s komunikací samotného obchodu.

Stříbrný

cukrar

Já mám zařízení od firmy Ferdus.
a spokojenost.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 625
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.