Raaadaaa

Vybavení pneuservisu, kterou značku?

Ahoj, s kamarádem jsme se rozhodli, že si zařídíme pneuservis. Prostory i nějaké finance do základu máme, zkušenosti taky, ale potřeboval bych pomoct s vybavením. Koukal jsem se na pár eshopů a prodejců a narazil jsem i na značku Bright u http://www.va­wobchod.cz/pne­uservisni-vybaveni/. Potřebujeme zouvačku, vyvažovačku, zvedák a roztahovák pneumatik z těch hlavních strojů. Takže moje otázka zní: Jedná se o dobrou značku, kterou bysme měli pořídit? Zase když už do toho investujeme tolik peněz, tak bysme chtěli něco kvalitního, co nám vydrží na dlouhou dobu a nebudeme muset řešit nějaké opravy nebo reklamace

Odpovědi
brillant

Podobná otázka http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakou-zouvacku-pneu-vybrat

cukrar

A vzduchové dělo, páč někdy nejde bez děla pneuška nafouknout…
roztahovák jsem ještě nepotřeboval.

JanákKarel

Dobrý den, manžel od vawobchod.cz nakupuje pravidelně a je spokojen nad míru. Pokud se i Vy rozhodnete pro ně, věřím, že vám jejich sortiment poslouží stejně jako u nás. Dokonce vám pomohou i s tím, co opravdu budete potřebovat a s čím budete moci počkat.

Ondra3

Čau, před rokem jsme s kámošem taky zakládali malý autoservis v naší garáži.. manželka z toho nebyla moc nadšená,ale v podnikání se nám daří a tak je teď ráda. tady na vawobchod jsme objednávali Bright zouvačku i tu vyzouvačku a neměli jsme s ní zatím sebemenší problém. Pořizovací cena nebyla tak hrozná..a už za pár měsíců se nám to vrátilo. Aj nějaký nářadí a ostatní věci pro výbavu. Cena byla přijatelná a zboží bylo doručeno bez problémů a termín byl vždy dodržen, s prodejcem je dobrá komunikace, takže bez obav objednejte zda máte zájem.

Morous

Dobrý den, již několik let mám dobrou zkušenost s touto značko (eshopem vawobchod). Do svého pneuservisu objednávám pouze tady a nikdy jsem s nimi neměl žádný problém. Co se týče kvality a ceny za mě super. Bez obav bych tu vše potřebné objednal, nemám žádné obavy a za mě jsem spokojený. Rychlé dodání zboží, solidní jednání a hlavně umí perfektně poradit. Mohu jen doporučit a investice se mi do půl roku vrátily. Opravdu se to vyplatí

Jakub Tlapal

Taky mám dobré zkušenosti se značkou Ferdus jako cukrar. Pak olej, gumy atd. objednávám z https://www.in­tercars.cz/jsem-servis/ a pak co je kde potřeba. Mám asi tři různé dodavatele, protože někdy se stane, že to jeden nemá, tak objednám jinde. Od všech mám zboží do druhého dne a ceny jsou podobné 🙂 .

Michálek1245

Já bych se osobně vyhnul jedné značce, tedy za předpokladu, že vám nedá fakt super pozáruční servis a cenu. Jinak berte prostě to, co je pro vás v daný moment nejlepší v rámci kvality, ceny a výkonu. Třeba šroubový kompresor na vzduchotechniku máme od https://www.kom­presory-filtry-servis.cz/pro­dukty/kompreso­ry/kompresory-boge/sroubove-kompresory-boge a to u nás bylo x lidí, kteří dělali prodej šroubových kompresorů od renomovaných značek. Nakonec jsme ale zvolili kvalitu.

honza85

Ahoj já osobně jsem kupoval pouze nějaké stroje do domu aby jsme si třeba jako rodina mohli sami přezouvat pneumatiky a musím uznat, že jsem se rozhodl pro www.wavobchod.cz a jsem velice spokojen a to nejen se samotnými stroji, ale i s komunikací samotného obchodu.

Ondra3

jojo taky myslím,že je to dobrá značka, není sice moc známá, ale za tuc enu to stojí. aj kámoš se došel podívat okouknout moje nový nářadí a vybavení taky tady dost začínám nakupovat..a říkal,že taky přemýšlí jestli vyvažovačku z vawobchodu objednat..že se mu líbí.

cukrar

Já mám zařízení od firmy Ferdus.
a spokojenost.