SengSS

Dá se někde prodat golfové míčky ??

Mám jich asi 100–150 obyč míčků co jsem si nasbíral za léta procházením kolem jednoho velkého golfového hřiště kde se všude válejí … , Je možné je někde prodat nebo co se s nima dá dělat ?? …

Odpovědi
autacek

No, nakradené drivingové míčky se snad ani nevykupují, a i kdyby, tak cena 2–4 Kč za kus není žádné terno, odečteš-li náklady na dopravu, nezbude ti nic :D

mikee.nikee

Dal jsem do vyhledávače " výkup golfových míčků " našel jsem tohle, kdyžtak zkus další stránky :D ..
Doplňuji:
Promiň trochu mi blbne mobilní verze.. ale tady máš ten odkaz ;) :D www.golfaky.cz/con­tent/19-vykup-micku