aniis8

Dá se něco dělat s mým problémem s PSP 3004?

Dobrý den. Mám problém s mým PSP 3004. Zapnu ho v pohodě, vložím CD, až naskočí v nabídce UMD tak hru zapnu. Hra se zasekne při „loading“, prostě před hlavní nabídkou – zaseknutí doprovází takové tikání v oblasti CD asi ve čtyřsekundových intervalech.
Dá se s tím něco dělat, něbo co je špatně?
Děkuji
Doplňuji:
E: Ano problém je u všech her :)

Odpovědi
Hohny

A to dělá u každé hry co máte? Pokud ano, nejspíš bude problém s mechanikou, takže reklamace…

LuK4S3k CZ

Asi máte pokaženou CD mechaniku mně se to stalo taky a dělalo to to samé ale na ps 2.
Doplňuji:
Šel jsem k opravářovi a ten řekl že mám pokaženou CD mechaniku .