Coloratura

Dá se kulečník hrát ve třech hráčích?

Dá se kulečník v nějaké verzi hrát ve třech lidech?

Nejlepší odpověď
Alesh

Asi nemáš na mysli „verzi“, ale kulečníkovou hru. Tak pokud se budeme bavit o karambolu, tak ten lze hrát ve třech lidech velmi dobře, a to jak ve třech koulích (holt jeden z hráčů hraje červenou koulí), tak i v české specialitě ve čtyřech koulích, kde to je ještě snazší, protože všichni hrajou stejnou (obvykle) červenou koulí.
Pokud by ti šlo o poolové hry, tak umím si to představit v „devítce“, v jiných hrách, které znám si to neumím představit. Vlastně šlo by udělat to, že jeden hraje sám proti dvěma a ti se střídají. Čili ten co hraje sám je „A“, ti dva, co hrají spolu budou „B1“ a „B2“. Pak budou hrát v pořadí A-B1-A-B2-A-B1-A-B2 atd.

Maxfax

Když si dva jednorucí budou chtít s někým zahrát, jeden druhému bude držet tágo…