Avatar uživatele
Lenča59

Cvičení-POMOC!! ='(

V poslední době mi připadá, že mám ruce až moc porostlé tukem (spíš od ramen po loket) …neznáte nějaké cvičení bez pomoci činek?
Doplňuji:
jo, ale já myslela něco..jiného než lahve a kliky…jestli něco teda existuje! Protože asi před 5ti týdny mi vytýhly stehy a já nemůžu nic moc dělat, mám jizvu nad nebo na pravě lopatce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4125 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ModráHouska

Bez činek? Nu, v tom případě kliky;) zkrátka cviků na posilování ramen a bicepsů bez činek je spousta, takže stačí kouknout na internet a máš to.:)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Cvičte třeba s malou plasotovou půllitrovkou (plnou) a určitě dodržujte dobrou životosprávu. S tím souviset i změna jídelníčku – http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/288423-nejlepe-zhubnete-upravou-jidelnicku.html
A každý den si dejte jednu padesátku/šede­sátku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Vzít si postupně podle zátěže různě velké plné PET lahve a prostě cvičit všemi směry, nahoru, dolů, dozadu, dopředu, doleva, doprava.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Doporučuji se NAUČIT plavat a chodit, alespoň 3× týdně do bazénu (výhonější je pernamentka) a plavat SVIŽNÉ, alespoň půl hodiny. PRSA.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tvarovat tělesné partie můžeš za pomoci trenéra v posilovně, nebo zkus kalanetiku nebo obdobné cvičení, které rovněž tvaruje svaly, které to potřebují.
Ještě bych doporučila nezaujatý pohled někoho ve Tvém okolí, abys náhodou nepřeháněla a Tvé tělo jenom v souvislosti s dospíváním neměnilo svou stavbu. Potom by nemuselo pomoci ani sebelepší cvičení a posilování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Obávám se, že pokud se ti zároveň neukládá víc tuku okolo pasu, tak na rukou to bude víc jen dojem než skutečnost.
Zkus do školy chodit maximálně pěšky. A ze školy to ven domu indiánským během.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pajka.111

Ahoj, hele já ti na to poradím skvělý cvičení :) http://www.bo­dyexpress.cz/ Je to EMS cvičení, sama na něj chodím a úplná paráda… Postará se ti nejen o ruce, ale komplet o celý tělo. Během 20 minut posílíš fakt komplet všechny svaly :)

před 2067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Počkej – EMS cvičení? To je jako s těma el. impulsama, ze? A prosím tě, to cvičení je na 20 minut? A tato doba jako stačí na efektivní cvičení?

před 2035 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

No, běž si to zkusit, pokud pochybuješ :D Je to cvičení na 20 minut, ale do těla teda dostaneš pořádně :)

před 2006 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lenča59

venokvan: Vím že to nevíš, ale 13 km a stávat ve 4 ráno se mi fakt nechce -.-

před 4125 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Leni, zkus tu kalanetiku. Ta má totiž jednu výhodu – když některý sval nemůžeš nějaké období namáhat, dá se jeho procvičování vynechat. Já měla vyoperovaný novotvar na páteři a díky cvičení jsem měla jizvu přeoperovávanou 6 krát. Tak vím, o čem je řeč.

před 4118 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek