Pokročilý

Cvičení-POMOC!! ='(

V poslední době mi připadá, že mám ruce až moc porostlé tukem (spíš od ramen po loket) ...neznáte nějaké cvičení bez pomoci činek?
Doplňuji:
jo, ale já myslela něco..jiného než lahve a kliky...jestli něco teda existuje! Protože asi před 5ti týdny mi vytýhly stehy a já nemůžu nic moc dělat, mám jizvu nad nebo na pravě lopatce.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bez činek? Nu, v tom případě kliky;) zkrátka cviků na posilování ramen a bicepsů bez činek je spousta, takže stačí kouknout na internet a máš to.:)

Další odpovědi:

Zlatý

Cvičte třeba s malou plasotovou půllitrovkou (plnou) a určitě dodržujte dobrou životosprávu. S tím souviset i změna jídelníčku - http://www.novinky.cz/…
A každý den si dejte jednu padesátku/šedesátku.

Stříbrný

Vzít si postupně podle zátěže různě velké plné PET lahve a prostě cvičit všemi směry, nahoru, dolů, dozadu, dopředu, doleva, doprava.....

Zlatý

Doporučuji se NAUČIT plavat a chodit, alespoň 3x týdně do bazénu (výhonější je pernamentka) a plavat SVIŽNÉ, alespoň půl hodiny. PRSA.

Tvarovat tělesné partie můžeš za pomoci trenéra v posilovně, nebo zkus kalanetiku nebo obdobné cvičení, které rovněž tvaruje svaly, které to potřebují.
Ještě bych doporučila nezaujatý pohled někoho ve Tvém okolí, abys náhodou nepřeháněla a Tvé tělo jenom v souvislosti s dospíváním neměnilo svou stavbu. Potom by nemuselo pomoci ani sebelepší cvičení a posilování.

Zlatý

Obávám se, že pokud se ti zároveň neukládá víc tuku okolo pasu, tak na rukou to bude víc jen dojem než skutečnost.
Zkus do školy chodit maximálně pěšky. A ze školy to ven domu indiánským během.

Diskuze k otázce

Pokročilý

Lenča59

venokvan: Vím že to nevíš, ale 13 km a stávat ve 4 ráno se mi fakt nechce -.-

anonym

Leni, zkus tu kalanetiku. Ta má totiž jednu výhodu - když některý sval nemůžeš nějaké období namáhat, dá se jeho procvičování vynechat. Já měla vyoperovaný novotvar na páteři a díky cvičení jsem měla jizvu přeoperovávanou 6 krát. Tak vím, o čem je řeč.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 245
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 81
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.