Lenča59

Cvičení-POMOC!! ='(

V poslední době mi připadá, že mám ruce až moc porostlé tukem (spíš od ramen po loket) …neznáte nějaké cvičení bez pomoci činek?
Doplňuji:
jo, ale já myslela něco..jiného než lahve a kliky…jestli něco teda existuje! Protože asi před 5ti týdny mi vytýhly stehy a já nemůžu nic moc dělat, mám jizvu nad nebo na pravě lopatce.

Nejlepší odpověď
ModráHouska

Bez činek? Nu, v tom případě kliky;) zkrátka cviků na posilování ramen a bicepsů bez činek je spousta, takže stačí kouknout na internet a máš to.:)

Další odpovědi
Bedy

Cvičte třeba s malou plasotovou půllitrovkou (plnou) a určitě dodržujte dobrou životosprávu. S tím souviset i změna jídelníčku – http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/288423-nejlepe-zhubnete-upravou-jidelnicku.html
A každý den si dejte jednu padesátku/šede­sátku.

pusinka50

Vzít si postupně podle zátěže různě velké plné PET lahve a prostě cvičit všemi směry, nahoru, dolů, dozadu, dopředu, doleva, doprava.....

Michal Kole

Doporučuji se NAUČIT plavat a chodit, alespoň 3× týdně do bazénu (výhonější je pernamentka) a plavat SVIŽNÉ, alespoň půl hodiny. PRSA.

anonym

Tvarovat tělesné partie můžeš za pomoci trenéra v posilovně, nebo zkus kalanetiku nebo obdobné cvičení, které rovněž tvaruje svaly, které to potřebují.
Ještě bych doporučila nezaujatý pohled někoho ve Tvém okolí, abys náhodou nepřeháněla a Tvé tělo jenom v souvislosti s dospíváním neměnilo svou stavbu. Potom by nemuselo pomoci ani sebelepší cvičení a posilování.

venkovan

Obávám se, že pokud se ti zároveň neukládá víc tuku okolo pasu, tak na rukou to bude víc jen dojem než skutečnost.
Zkus do školy chodit maximálně pěšky. A ze školy to ven domu indiánským během.

Pajka.111

Ahoj, hele já ti na to poradím skvělý cvičení :) http://www.bo­dyexpress.cz/ Je to EMS cvičení, sama na něj chodím a úplná paráda… Postará se ti nejen o ruce, ale komplet o celý tělo. Během 20 minut posílíš fakt komplet všechny svaly :)

XenieRo

Počkej – EMS cvičení? To je jako s těma el. impulsama, ze? A prosím tě, to cvičení je na 20 minut? A tato doba jako stačí na efektivní cvičení?

Pajka.111

No, běž si to zkusit, pokud pochybuješ :D Je to cvičení na 20 minut, ale do těla teda dostaneš pořádně :)

Lenča59

venokvan: Vím že to nevíš, ale 13 km a stávat ve 4 ráno se mi fakt nechce -.-

anonym

Leni, zkus tu kalanetiku. Ta má totiž jednu výhodu – když některý sval nemůžeš nějaké období namáhat, dá se jeho procvičování vynechat. Já měla vyoperovaný novotvar na páteři a díky cvičení jsem měla jizvu přeoperovávanou 6 krát. Tak vím, o čem je řeč.