maschera

ctou muzi romany ?

Nejlepší odpověď
Terryle

Určitě. Román je i detektivní nebo thriller… nejenom romantická story. Prostě dlouhej příběh (kratší je novela a nejkratší povídka).

Další odpovědi
Lenjička

Určitě se najdou i tací muži, kteří čtou více než ženy 🙂 Čtení je krásná bohulibá činnost a muži nejsou jen samí hloupí a jednoduší páprdové s pupkem od piva 🙂 😉

SajmonModer

Čtou, čtou. Terryle má pravdu. Dávám palec 🙂

antík

No jak kteří,vím že můj otec čte romány pro muže chi,tak vidíte že je i hodně románů právě pro muže